آشنایی با سیاره مریخ: خدای جنگ – اعوجاج

نوار زره بعد از مدتی و بسته به ازتقاهایی که روی آن انجام داده باشید یا نه، شروع به پر شدن مجدد می کند. این به شما کمک می­ کند که عزت نفستان را افزایش دهید. در این جا قصد داریم در مورد عزت نفس صحبت کنیم و با انجام پنج روش متفاوت و عملی در مورد راه کارهایی که برای افزایش سطح آن یعنی بالا بردن عزت نفس را توضیح دهیم. 50 چیز که در مورد خودتان دوست دارید را فهرست وار بنویسید. احتمالا ممکن است روی هر کارت 5 نکته بنویسید بنابراین ده کارت همراه خود خواهید داشت.

کاوشگر خورشیدی پارکر نیز ممکن است با ابزاری که برای مطالعه ذرات خورشیدی طراحی شده است، بتواند این گاز را ردیابی کند. در هر قسمت به جنبه مختلفی از حیات در کره زمین پرداخته می شود و از یک جای این کره به جای دیگری پرتاب می شویم اما چیزی که این مستند را از آثار مشابه جدا می کند پیدا کردن عواملی است که این حیات را دچار دگرگونی و تغییر می کند.

عزت نفس اهمیت زیادی دارد زیرا به ما می گوید ما خود را چطور می بینیم و چطور قضاوت می کنیم. گذشته خودمان را چطور می بینیم. آنها خودشان را در تصویر بزرگتری می بینند. برای مثال، ممکن است با وجود اینکه پول کمی دارید کتاب بخرید و بخوانید یا ممکن است زمانی که خودتان موقع خرید از سوپر مارکت عجله دارید جایتان را به فرد سالمندی بدهید. یکی از آنها حق اشتباه کردن است فراموش نکنید که انسان ممکن الخطاست و بسیاری از قبل از آنکه یاد بگیریم کاری را درست انجام دهیم آن را اشتباه انجام می­ دهیم.

دوم اینکه هرگز دنبال این نیستید که آن الماس درون خودتان را بروز بدهید یا به دیگران نشان بدهید یا از آن استفاده ای بکنید. این تصویر درخشان سیاره ای غنی از کربن با الماس و سیلیس را به عنوان مواد معدنی اصلی نشان می دهد. احساس می ­کنند که خوب نیستند چون در امتحان قبول نشده­ اند، شغلشان را از دست داده ­اند یا سرزنش و تخریب شده ­اند. این فضاپیما در ارتفاع پایین و نزدیک به سیاره پرواز می کرد و در ارتفاع 3،400 کیلومتری بالای ابرها قرار می گرفت به همین دلیل جزئیات باور نکردنی ای از لکه قرمز بزرگ به دست داده است.

بنابراین می توان بدون هیچ گونه جزئیات پیچیده دیگری به اطراف گشت و گذار کرد: لکه هایی در نزدیکی سواحل خواب آلود ، الیاف تیره روی دیسک و برجستگی بر روی نیمبوس خواب آلود. می توان گفت انرژی آمده از نور سفید خورشید، باعث ادامه ی فرایند نورساخت، بوجود آمدن اقلیم و آب و هوای زمین و درنتیجه، فراهم کننده ی زندگی برای همه ی جانداران روی زمین است. مردم این سرزمین در برابر انسان ها ایستادگی می کنند.

ونوس شایعترین جرم آسمانی، پس از خورشید و ماه است که در آسمان روز دیده میشود. اگر به شما بگویند علت فقیر بودن بیش از 90 درصد مردم جهان عزت نفس پایین آنها است، در پاسخ چه میگویید؟ دوازده­برج به­ترتیب زمان در تصاویر 11 تا 22 قابل مشاهده است. اگر کار سختی پیش رو دارید مثلا قرار ملاقات یا مصاحبه ای شغلی، در زمان اضافی قبل از آن این کارت­ها را بخوانید این کار به شما کمک می­ کند تا آرام تر و خوشبین تر باشید. تعداد کمی یا حتی نبود ماهواره و حلقه (مانند زحل) آنها را متحد می کند.

عزت به معنای ارجمندی و بزرگی است و در برابر عزت، ذلت است که به معنای نبود شرافت و بزرگی در انسان است؛ کسی که عزت نفس ندارد به راحتی پذیرای شکست و مغلوب دیگران می شود.در آموزه های دینی، عزت، هم شامل ثروت و بهره مندی از امکانات مادی است و هم شامل بندگی، معنویت گرایی و رهایی از قید و اسارت و شهوت و دنیاگرایی تفسیر می گردد. عزت نفس پایین می تواند عامل بروز قطعی افسردگی باشد حتی از آن هم فراتر برود . فقط زمانی که ما در زندگی راحت و پایدارمان آرام می شویم، اورانیوس صحنه را مختل می کند.

اما آیا روزی فرا خواهد رسید که انسان بتواند این سیاره را نیز فتح کند؟ Kepler-۱۸۶f تنها معادل یک سوم انرژی که زمین از خورشید میگیرد را از ستارهی خود دریافت میکند. اما اکنون این سوال مطرح میشود که چطور میتوانیم با تقویت عزت نفسمان به ثروتی بی کران در تمام جنبه های زندگی اعم از روابط اجتماعی، سلامتی، احساس شادی، وضعیت اقتصادی و … چطور با انتقادها برخورد کنیم ؟

بدون اینکه انتقادها را قطع کنید به آنها گوش دهید. در این قسمت نکاتی در ارتباط با برخورد با انتقادها وجود دارد. با وجود این که این اطلاعات احتمالا در آینده نزدیک عملی نیستند، بیایید ببینیم بدون دستگاههای حفاظتی روی هر سیاره منظومه شمسی چه احساسی خواهیم داشت. به علّت انحراف محور چرخش زمین به دور خود (٥/٢٣ درجه نسبت به حالت عمود بر صفحه مداری زمین یا صفحه منظومه شمسی) ، در آن چهار فصل به وجود آمده است. در نتیجه اکنون پلوتو جزو سیارههای کوتوله منظومه شمسی به حساب میآید. نتیجه این کار شما را شگفت زده می­ کند و تصویر شما از خودتان را بهبود می ­بخشد.

هرکس که خواهان عزت و بزرگی است باید آن را از پروردگار طلب کند و انسان تنها در شرایطی که به عبادت و سجود خداوند بپردازد و در مقابل او تسلیم باشد به عزت و بزرگی میرسد. همانطور که در قرآن کریم مستقیما به آن اشاره شده است: «مَنْ کانَ یُرِیدُ الْعِزَّه فَلِلَّهِ الْعِزَّه جمیعاً هر کسی که خواهان عزت است، عزت یکسره از آن خداست». وَ لِلَّهِ الْعِزَّه وَ لِرَسُولِهِ وَ لِلْمُۆْمِنِینَ وَ لکِنَّ الْمُنافِقِینَ لا یَعْلَمُونَ»؛10 … بسیار چیزها هست که باید بشناسم. کسی سریال یا فیلم تخیلی به نام چند بعدیها (nD) یادش هست?

دیدگاهتان را بنویسید